Späť do obchodu SCH50570_026

Schmincke Varnish lesklý, na vodnej báze

Skladom

Vybrať variant
€26,50
€132,50 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke Varnish lesklý, na vodnej báze je profesionálne umelecké médium s objemom 200 ml určené na záverečnú úpravu diel. Poskytuje lesklý výsledný efekt a vďaka zloženiu na vodnej báze spĺňa nároky profesionálnych umelcov. Tento produkt pochádza z dielne nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. KG.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Typ produktu: lak na vodnej báze (lesklý)
  • Rad: Schmincke Mediums
  • Objem: 200 ml
  • Kvalita: profesionálna umelecká kvalita
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Rozmery: 4,1 × 6,6 × 14,74 cm
  • Hmotnosť: 0,25 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Otázky a odpovede

Aký finiš tento lak poskytuje? Lak vytvára lesklý povrch a je riediteľný vodou (waterborne).

Kde sa tento lak vyrába? Produkt je vyrobený v Nemecku spoločnosťou H. Schmincke & Co. KG v profesionálnej umeleckej kvalite.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné