Späť do obchodu SCH50102_029

Schmincke rektifikovaný terpentínový olej

Skladom

Vybrať variant
€43,90€49,90Akcia
€43,90 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke rektifikovaný terpentínový olej je profesionálne umelecké médium pre výtvarníkov. Produkt prvotriednej kvality pochádza z dielne nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. KG a je dodávaný v objeme 1 l.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: Schmincke Mediums
  • Objem: 1 l
  • Klasifikácia tovaru: nebezpečný tovar (DG)
  • Kvalita: profesionálna umelecká kvalita
  • Krajina pôvodu: Nemecko (vyrobené v H. Schmincke & Co. KG)
  • Hmotnosť: 1,014 kg
  • Rozmery balenia: 6 × 11,5 × 20 cm
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Aký objem má toto balenie terpentínového oleja? Balenie obsahuje 1 l rektifikovaného terpentínového oleja.

Kde sa toto médium vyrába? Produkt je vyrobený v Nemecku spoločnosťou H. Schmincke & Co. KG.

Patrí tento produkt medzi nebezpečný tovar? Áno, v rámci klasifikácie ide o nebezpečný tovar (DG).

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit

Posledné Videné