Späť do obchodu SCH50071026

Podkladové médium Schmincke RAPID undercoat 1 - 200 ml

Skladom
€22,90
€114,50 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke RAPID undercoat 1 je profesionálne podkladové médium určené pre umelcov. Tento produkt prvotriednej umeleckej kvality vyrába renomovaná nemecká značka H. Schmincke & Co. Predstavuje spoľahlivú voľbu pre tvorcov vyžadujúcich profesionálne vlastnosti svojich umeleckých prípravkov.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: Schmincke Mediums
  • Názov: RAPID undercoat 1
  • Objem: 200 ml
  • Kód produktu: 50071026
  • Kvalita: Profesionálna umelecká kvalita
  • Krajina pôvodu: Nemecko (H. Schmincke & Co.)
  • Klasifikácia: Nebezpečný tovar (DG)
  • Hmotnosť: 0,214 kg
  • Rozmery: 4,1 × 6,6 × 14,74 cm
  • Balenie: 1 ks

Často kladené otázky

Pre koho je médium Schmincke RAPID undercoat 1 určené? Produkt je vyrobený v profesionálnej umeleckej kvalite a je určený pre náročných umelcov.

Kde sa toto médium vyrába? Schmincke RAPID undercoat 1 vyrába spoločnosť H. Schmincke & Co. v Nemecku.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné