Aplikátor Schmincke Liner č. 3 (2-6 mm)

Skladom
€5,79
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke Liner No. 3 (2-6 mm) predstavuje precízny nástroj v profesionálnej umeleckej kvalite od nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. Je ideálnou voľbou pre výtvarníkov, ktorí potrebujú presnú a kontrolovanú aplikáciu línií.

Tento praktický liner umožňuje vytvárať ťahy v šírke od 2 do 6 mm, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí detailnej i širšej kresbe či kaligrafickým technikám.

  • Značka: Schmincke
  • Typ: Liner No. 3
  • Šírka stopy: 2 – 6 mm
  • Profesionálna umelecká kvalita (H. Schmincke & Co., Nemecko)
  • Balenie: 1 ks (kód: 55192097)
  • Hmotnosť: 0,015 kg
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné