Späť do obchodu SCH74412097

Kovový akvarelový set Schmincke HORADAM, 12 x 1/2 panvičky s extra priestorom

Skladom
€81,90
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kovový set Schmincke HORADAM prináša prémiovú kvalitu pre profesionálnych umelcov priamo z dielne H. Schmincke & Co. z Nemecka. Táto praktická kovová krabička obsahuje 12 polovičných panvičiek a zároveň ponúka dodatočný priestor na rozšírenie vašej palety.

Je ideálnou voľbou do ateliéru aj na maľovanie v plenéri, kde oceníte odolné balenie a špičkové vlastnosti týchto uznávaných akvarelových farieb.

  • Značka: Schmincke
  • Séria: HORADAM
  • Obsah: 12 x 1/2 panvičky s extra priestorom na ďalšie farby
  • Balenie: Odolná kovová krabička (1 ks)
  • Pôvod: Vyrobené v Nemecku (H. Schmincke & Co.)
  • Hmotnosť: 0,303 kg
  • Kód produktu: 74412097
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné