Späť do obchodu SCH14-044_916

Akvarelová farba Schmincke Horadam v polovičnej panvičke 1,6 ml

Skladom

Vybrať variant
€9,29
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Profesionálna akvarelová farba Schmincke HORADAM Aquarell v polovičnej panvičke s objemom 1,6 ml predstavuje prvotriednu umeleckú kvalitu vyrobenú v Nemecku. Je určená pre náročných profesionálov, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko kvalitné farby pre akvarelovú maľbu. V ponuke nájdete jednotlivé odtiene aj prázdnu panvičku na vlastné miešanie.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: HORADAM Aquarell
  • Forma: polovičná panvička (1/2 p.)
  • Objem: 1,6 ml
  • Rozmery: 1,6 × 1,9 × 0,8 cm
  • Hmotnosť: 0,004 kg
  • Balenie: 1 ks (jednotlivý kus)
  • Určenie: profesionáli
  • Použitie: akvarel
  • Krajina pôvodu: Nemecko (H. Schmincke & Co. KG)

Použitie

Farba je určená pre techniku akvarelu a je prispôsobená potrebám profesionálnych umelcov.

Často kladené otázky

Aký objem má polovičná panvička Schmincke Horadam? Polovičná panvička má objem 1,6 ml s rozmermi 1,6 × 1,9 × 0,8 cm.

Kde sa tieto akvarelové farby vyrábajú? Farby Schmincke Horadam vyrába spoločnosť H. Schmincke & Co. KG v Nemecku.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akvarelové farby Rosa Gallery - sada Urban Sketching 12 x 2.5 ml

Akvarelové farby Rosa Gallery - sada Urban Sketching 12 x 2.5 ml


Cena po zľave  30,50 € Normálna cena  32,75 € Jednotková cena 1.016,67 €/l
ARTMiE®
Farebné vodové farby Colorino 18 ks

Farebné vodové farby Colorino 18 ks


6,50 €
ARTMiE
Akvarelové farby ROSA Gallery Monopigmented 12x2.5 ml

Akvarelové farby ROSA Gallery Monopigmented 12x2.5 ml


Cena po zľave  20,90 € Normálna cena  23,50 € Jednotková cena 696,67 €/l
Rosa
(2)
Sada akvarelových farieb Pebeo v plechovej krabičke

Sada akvarelových farieb Pebeo v plechovej krabičke


Cena po zľave  33,50 € Normálna cena  38,90 €
PEBEO
(1)
Akvarelové farby el Greco KREUL / 12 x 12 ml

Akvarelové farby el Greco KREUL / 12 x 12 ml


Cena po zľave  9,69 € Normálna cena  10,86 € Jednotková cena 67,29 €/l
KREUL
Akvarelové farby Rosa Gallery - sada Romantic 21 x 2.5 ml

Akvarelové farby Rosa Gallery - sada Romantic 21 x 2.5 ml


Cena po zľave  51,90 € Normálna cena  58,50 € Jednotková cena 988,57 €/l
Rosa

Posledné Videné