Maskovacia guma Schmincke drawing gum neutrálna 250 ml

Skladom
€24,90
€99,60 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke drawing gum je profesionálne tekuté maskovacie médium (liquid frisket) v neutrálnom vyhotovení. Umožňuje spoľahlivo ochrániť vybrané miesta na podklade pred nanesením farby, čím zachováte čisté línie a svetlé plochy vo vašej maľbe.

Médium pochádza z dielne tradičného nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. KG a prináša overenú umeleckú kvalitu v novom, väčšom 250 ml balení.

  • Objem balenia: 250 ml
  • Odtieň/vyhotovenie: neutrálne
  • Kód produktu (Article): 50300027
  • Výrobca: H. Schmincke & Co. KG (vyrobené v Nemecku)
  • Profesionálna umelecká kvalita (Schmincke Mediums)
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné