Späť do obchodu SCH84005097

Sada linorytových farieb Schmincke College Linol, 5 x 75 ml, základné farby

Skladom
€28,50
€76,00 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kartónová sada linorytových farieb Schmincke College Linol prináša výber 5 základných farieb v tubách s objemom 75 ml. Tieto farby reprezentujú profesionálnu umeleckú kvalitu od renomovaného nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co.

Sada je ideálna pre každého výtvarníka, ktorý hľadá spoľahlivé linorytové farby na presnú a kvalitnú tlač grafických diel.

  • Značka: Schmincke (H. Schmincke & Co., Nemecko)
  • Objem a balenie: kartónová sada, 5 x 75 ml
  • Farebné zloženie: základné farby
  • Hmotnosť: 0,652 kg
  • Kód produktu: 84005097
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné