Späť do obchodu SCH78005097

Schmincke AQUA DROP sada v kartónovom obale, 5 x 30 ml (primárne farby) + krycia biela

Skladom
€35,50
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada Schmincke AQUA DROP prináša profesionálnu umeleckú kvalitu priamo z dielne nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. V praktickom kartónovom balení nájdete starostlivo zostavený výber základných primárnych odtieňov doplnený o nepriehľadnú bielu farbu.

Táto kolekcia tekutých akvarelových farieb je pripravená na okamžité použitie pri maľbe, ilustrácii a ďalších umeleckých technikách.

  • Značka: Schmincke (H. Schmincke & Co., Nemecko)
  • Obsah balenia: 5 x 30 ml (primárne farby + krycia biela)
  • Balenie: kartónový set
  • Kvalita: profesionálna umelecká kvalita
  • Kód produktu: 78005097
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné