Späť do obchodu CRLE2621_E26210

Samotvrdnúca modelovacia hmota Creall Do&Dry hypoalergénna 500 g


Vybrať variant
€4,09
€8,18 / kg
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Samotvrdnúca modelovacia hmota Creall Do&Dry s hmotnosťou 500 g je jemný a hypoalergénny materiál určený na tvorbu a modelovanie bez nutnosti vypaľovania v peci. Hmota sa nelepí na ruky, vďaka jemnej štruktúre umožňuje prácu s detailmi a po navlhčení ju možno znovu tvarovať. Po úplnom vytvrdnutí na vzduchu ju možno ďalej lakovať alebo dekorovať farbami.

Parametre produktu

  • Značka: Creall
  • Produktový rad: Do&Dry
  • Typ hmoty: vzduchom tvrdnúca
  • Hmotnosť: 500 g
  • Vlastnosti: hypoalergénna, jemná štruktúra, nelepí sa na ruky
  • Obsah balenia: 1 ks

Použitie a dekorovanie

Hmota nahrádza prírodné materiály a je vhodná na detailné modelovanie. Po vytvrdnutí, ktoré trvá 24 hodín, ju možno lakovať alebo dekorovať napríklad akrylovými farbami Molenaer.

Často kladené otázky

Je potrebné hmotu Creall Do&Dry vypaľovať v peci? Nie, hmota tuhne na vzduchu a nahrádza prírodné materiály bez nutnosti výpalu.

Ako dlho hmota schne? K úplnému vytvrdnutiu hmoty dochádza po 24 hodinách.

Dá sa s hmotou pracovať aj po zaschnutí počas modelovania? Áno, po navlhčení je hmota znovu tvarovateľná.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné