Späť do obchodu SCH71751097

Sada olejových farieb Schmincke Norma Blue 7 x 35 ml

(5)
€62,90
€256,73 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Veľmi ma potešilo, že sú tieto oleje rozpustné vo vode, takže nemusím v byte dýchať žiadne rozpúšťadlá. Skvelá voľba pre mňa ako študenta, ktorý maľuje v malej izbe.

Adam Overená recenzia

Nádherné odtiene, sýte a dobre sa s nimi pracuje. Odporúčam každému.

Ondrej Overená recenzia

Tieto farby som vyskúšala prvýkrát a som milo prekvapená ich konzistenciou. Za túto cenu je to veľmi slušný štartovací set pre každého, kto chce začať s olejomaľbou.

Dávid Overená recenzia

Farby sú fajn, ale tie tuby sú podľa mňa príliš malé na to, koľko sa ich spotrebuje pri väčšom plátne. Inak im nemám čo vytknúť.

Simon Overená recenzia

Maľujem už roky a toto je pre mňa ideálna sada na cesty, keďže sú farby skladné a netoxické.

Norbert Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné