Späť do obchodu PBO766595

Sada na zrkadlový efekt Pebeo Gedeo / 3 dielna

Skladom
(5)
€9,69€9,99Akcia
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Očarujte svoje tvorivé dielo s touto luxusnou sadou na zrkadlový efekt Pebeo Gedeo! Sada obsahuje 3 diely, ktoré vám umožnia vytvoriť úchvatné zrkadlové efekty na rôznych povrchoch. S ich pomocou môžete jednoducho transformovať obyčajné predmety na nádherné umelecké kúsky plné lesku a elegancie. Buďte inšpirovaní a doprajte vašim projektom ten správny dotyk luxusu s touto úžasnou sadou na zrkadlový efekt Pebeo Gedeo!

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Vyborný produkt. Používam ho na stavbu sadrových domov s linka formami.

Andrej Overená recenzia

Ten zrkadlový efekt na skle vyzerá naozaj luxusne, ako keby to bolo profesionálne vyrobené.

Filip Overená recenzia

Pracovalo sa mi s tým veľmi intuitívne, stačí si prečítať návod a výsledok stojí za to.

Daniel Overená recenzia

Trochu som sa bála, či to zvládnem, ale sada je naozaj blbuvzdorná a všetko sa podarilo na prvý pokus.

Róbert Overená recenzia

Pekný efekt za rozumnú cenu, určite odporúčam každému, kto rád experimentuje s dekoráciami.

Štefan Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné