Sada na výrobu šperkov – Classic

€27,50
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada na výrobu šperkov – Classic je kreatívna súprava určená všetkým, ktorí túžia naučiť sa základy výroby šperkov v elegantnom, nadčasovom štýle. Obsahuje všetko, čo začiatočník potrebuje – sladkovodné perly, rokajl, sklenené koráliky, komponenty na náušnice a náramky, kovové základy, drôtiky, uzatváracie prvky a tri druhy profesionálnych klieští. Pomocou tejto sady zvládnete vytvoriť až dve páry náušníc, desať náramkov alebo náhrdelníkov so zapínaním a dva náramky s uzlíkmi. Vďaka sprievodným videonávodom (QR kód na obale) sa naučíte štyri základné techniky a získate istotu pre ďalšiu tvorbu. Jemné farebné tóny korálikov sú ideálne na vytváranie elegantných kúskov na každodenné nosenie alebo ako darček. Táto sada na výrobu šperkov rozvíja trpezlivosť, kreativitu a zručnosť – je perfektná voľba pre všetkých tvorivých duchov, ktorí s tvorbou šperkov ešte len začínajú.

Parametre produktu:

  • Obsah balenia: sladkovodné perly, rokajl koráliky, sklenené koráliky, kovové komponenty, krimpovacie rúrky, háčiky, kliešte (univerzálne, štípacie, okrúhly hrot), macramé šnúrka, šperkárska ihla, uzávery a drôtiky
  • Sprievodný materiál: plagát s inštruktážnymi obrázkami, QR kód na online video tutoriály
  • Farby: pastelové a perleťové odtiene
  • Zručnosti: navliekanie, zatváranie, krimpovanie, viazanie uzlov
  • Rozvoj: jemná motorika, kreativita, trpezlivosť, dizajnové myslenie


🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,30 € Jednotková cena 28,67 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné