Späť do obchodu JOV9010

Sada modelovacích hmôt JOVI prírodná plastelína 10 x 15 g

€3,59
€23,93 / kg
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada modelovacích hmôt JOVI prírodná plastelína 10 x 15 g predstavuje opakovane použiteľnú hmotu na rastlinnej báze, ktorá nikdy nezasychá. Je určená pre deti od 3 rokov, škôlky aj školy na všestranné trojrozmerné tvorenie a rozvoj motoriky. Vďaka svojmu zloženiu má pri rovnakej hmotnosti o 34,5 % väčší objem oproti iným plastelínam a ponúka pestrú škálu navzájom miešateľných farieb.

Parametre produktu:

  • Značka: JOVI
  • Typ hmoty: modelovacia hmota / plastelína na rastlinnej báze
  • Balenie: sada 10 ks (10 x 15 g)
  • Celková hmotnosť: 150 g
  • Farba: viacfarebná
  • Vlastnosti: nikdy nezasychá, bez gluténu a hlavných alergénov, netoxická
  • Certifikácia: EN 71
  • Určenie: pre deti od 3 rokov, školy a škôlky
  • Krajina pôvodu: Španielsko

Použitie a techniky:

Hmotu pred prácou dôkladne prehneťte rukami, aby získala potrebnú plasticitu a poddajnosť. Je mimoriadne tvárna, ľahko sa vyberá z foriem a hodí sa na voľné modelovanie, prácu s formami a modelovacími nástrojmi, vtláčanie, modelovanie na kostre aj na techniku maľovania plastelínou na papier.

Často kladené otázky:

Je táto hmota samotvrdnúca na vzduchu, alebo je potrebné ju vypaľovať v keramickej peci? Hmota nepatrí medzi samotvrdnúce materiály ani sa nevypaľuje, pretože vďaka rastlinnej báze nikdy nezasychá a je určená na opakované použitie.

Obsahuje hmota lepok alebo bežné alergény? JOVI plastelína je bez gluténu a hlavných alergénov a spĺňa bezpečnostnú certifikáciu EN 71.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné