Späť do obchodu METSTE004

Mečovité štetce na akvarel veľkosti 8 – 20 - 4-dielny set

€4,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Tento 4-dielny set mečovitých štetcov je určený na akvarelovú maľbu a prácu s detailmi aj dynamickými ťahmi. Vďaka šikmému zrezaniu vlasu a vysokej absorpčnej schopnosti umožňuje plynulé prechody od ultra tenkých línií až po široké plochy jednoduchým pootočením zápästia. Je ideálnou voľbou pre výtvarníkov, ktorí sa venujú botanickej maľbe, kaligrafickým líniám či organickým tvarom.

Parametre produktu

  • Typ štetca: mečovitý (šikmý) štetec na akvarel
  • Obsah balenia: 4 kusy (veľkosti 8, 12, 16 a 20)
  • Dĺžka vlasu: veľkosť 8 = 3 cm, veľkosť 12 = 4 cm, veľkosť 16 = 4,5 cm, veľkosť 20 = 5,2 cm
  • Celková dĺžka štetca: 26,7 cm
  • Materiál vlasu: tmavý, mäkký syntetický nylon s vysokou kapacitou zadržiavania vody
  • Rúčka: čierno lakované brezové drevo s predĺženým zúženým koncom
  • Objímka: kovová v striebornom odtieni s pevným zlisovaním

Využitie a techniky

Štetce sú vhodné na akvarel, botanickú ilustráciu, maľovanie listov, okvetných lístkov, trávy, vlasov, vĺn a plynulých kaligrafických ťahov. Pred prvým použitím namočte špičku štetca na 5 minút do vody.

Často kladené otázky

Aké typy a veľkosti štetcov tento set obsahuje? Set obsahuje 4 mečovité štetce vo veľkostiach 8, 12, 16 a 20 s označením veľkosti vytlačeným bielou farbou na rúčke.

Ide o syntetické štetiny alebo prírodný vlas? Štetce obsahujú jemný, tmavý syntetický nylonový vlas s vysokou schopnosťou udržať vodu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné