Späť do obchodu KRL91900

Sada farieb na svetlý textil JAVANA 5x50 ml

Skladom
(3)
€16,70
€66,80 / l
Na ceste k námDoručenie 6–7 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 3 hodnotení

Výborná kúpa, som nadšený. Určitesi objednám znova, keď sa minie.

Petra Overená recenzia

Kúpila som si túto sadu na tričká a farby krásne držia aj po viacerých praniach, som veľmi spokojná.

Lucia Overená recenzia

Prekvapila ma kvalita pigmentov, pretože po zažehlení ostali farby na látke stále také živé a výrazné ako na začiatku.

Martina Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart
Modelovacia hmota Cernit NUMBER ONE 56g

Modelovacia hmota Cernit NUMBER ONE 56g


2,60 € Jednotková cena 46,43 €/kg
Cernit

Posledné Videné