Sada farieb na patinový efekt / 5 dielna

Skladom
€7,89€7,99Akcia
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Oživte vaše domáce dekorácie s touto úžasnou sadou farieb na patinový efekt! Sada obsahuje 5 dielov, ktoré vám umožnia vytvoriť krásny a autentický patinový vzhľad na vašich nábytkových kúskoch či dekoráciách. S týmito farbami dosiahnete štýlový a vintage efekt, ktorý prinesie do vášho interiéru šarm a eleganciu. Buďte kreatívni a transformujte svoj domov s touto jedinečnou sadou farieb na patinový efekt!

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,66 € Jednotková cena 53,20 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,01 € Jednotková cena 50,10 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL

Posledné Videné