Späť do obchodu PBO754502

Sada farieb Mixed Media Pebeo - Vitrail 6 x 20 ml

(5)
€14,60
€121,67 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Tento produkt odporučam každému. Používam ho pravidelne a som maximálne spokojný.

Boris Overená recenzia

Vitrail farby sú na sklo ako stvorené, krásne prepúšťajú svetlo a pôsobia luxusne.

Karol Overená recenzia

S týmito vitrážovými farbami sa mi podarilo zreštaurovať starú lampu, odtiene sú naozaj sýte a žiarivé.

Vladimír Overená recenzia

Ideálne farby pre začiatočníkov, pracujem s nimi veľmi ľahko a kontúry držia výborne.

Ján Overená recenzia

Tvorba s týmito farbami ma úplne pohltila, na skle vytvárajú naozaj nádherné efekty pripomínajúce skutočné kostolné okná.

Ladislav Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,30 € Jednotková cena 28,67 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné