Späť do obchodu SCH74850097

Sada akvarelových farieb v tubách Schmincke Super Granulation 5x15ml

Skladom
(5)
€95,90
€1.278,67 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Nádherná sada pre každého, kto miluje experimenty s akvarelom.

Róbert Overená recenzia

Prekvapilo ma, ako dlho vydržia tie farby po vytlačení na palete, vôbec mi hneď nezaschli.

Štefan Overená recenzia

Som začiatočník a bál som sa s nimi pracovať, ale nakoniec sa s nimi robí veľmi ľahko.

Matúš Overená recenzia

Kvalitná značka, s ktorou som nikdy nemala žiadny problém, určite odporúčam všetkým priateľom maliarom.

Igor Overená recenzia

S týmito tubami sa pracuje jedna radosť, farby sú krásne krémové a majú sýty pigment.

Milan Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné