Späť do obchodu SCH74841097

Sada akvarelových farieb v tubách Schmincke Super Granulation 5x15ml

Skladom
(5)
€95,90
€1.278,67 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Veľmi kvalitné farby, ktoré mi pomohli posunúť moju hobby tvorbu na úplne novú úroveň.

Michal Overená recenzia

Maximálna spokojnosť, objednávka prišla rýchlo a farby sú presne také sýte, ako som očakávala.

Jozef Overená recenzia

Dlho som váhala nad cenou, ale ten granulujúci efekt je naozaj unikátny a stojí za to.

Lukáš Overená recenzia

Zaujímavý produkt, ktorý dodáva mojim akvarelovým krajinkám hĺbku, akú som doteraz nedokázala docieliť.

Marek Overená recenzia

Farby sú úžasné, no odporúčam ich používať na kvalitnejší papier, aby sa efekt prejavil naplno.

Pavol Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné