Späť do obchodu MAIM1698_052

Sada akvarelových farieb MAIMERI Maimeri Blu

Skladom

Vybrať variant
€64,90
€901,39 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada akvarelových farieb Maimeri Blu predstavuje špičkové talianske umelecké farby, v ktorých je každý odtieň vytvorený striktne z jediného pigmentu. Tieto tematicky zladené sady spájajú vzácne a exkluzívne pigmenty s prírodnou kordofánskou arabskou gumou a glycerínom pre dosiahnutie maximálnej svetlostálosti, transparentnosti a čistého miešania. Sú ideálnou voľbou pre náročných umelcov, ktorí vyžadujú nekompromisnú kvalitu a predvídateľné výsledky pri maľbe.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Maimeri Blu
  • Zloženie pigmentov: každý odtieň je vyrobený z jediného pigmentu
  • Spojivo: prírodná kordofánska arabská guma a glycerín
  • Vlastnosti: ultrajemné mletie, prirodzená granulácia, transparentnosť a maximálna svetlostálosť
  • Riedenie a reaktivácia: riediteľné čistou vodou, po zaschnutí znovu aktivovateľné vlhkým štetcom
  • Pôvod: tradičná talianska výroba od roku 1923

Použitie

Farby sú určené na akvarelovú maľbu, pričom sa riedia čistou vodou a umožňujú plynulú prácu vďaka možnosti opätovnej reaktivácie na palete či papieri po zaschnutí.

Často kladené otázky

Z koľkých pigmentov sú vyrobené jednotlivé odtiene? Každý odtieň v celom rade Maimeri Blu je vyrobený bez výnimky iba z jediného pigmentu, čo zaručuje čisté a predvídateľné miešanie.

Dajú sa farby po zaschnutí znovu použiť? Áno, po zaschnutí sa farby dajú jednoducho znovu aktivovať pomocou vlhkého štetca a čistej vody.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné