Späť do obchodu LKSK67420000

Sada akvarelových farieb LUKAS Studio v plechovej krabičke – 16 polpanvičiek so štetcom

Skladom
€66,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada akvarelových farieb LUKAS Studio predstavuje praktický cestovný set vlhkých akvarelových farieb v kompaktnom kovovom boxe, pripravený na okamžitú tvorbu v plenéri, na kurzoch či doma. Tieto akvarelové farby sú vyrobené z jemne mletých pigmentov s dobrou svetlostálosťou, priehľadnosťou a žiarivosťou. Vďaka vlhkej konzistencii sa ľahko naberajú na štetec a po zaschnutí sa dajú vodou opätovne rozpúšťať.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Séria: Studio
  • Typ balenia: Plechová krabička (kovový box) s 2 výklopnými miešacími paletami
  • Rozmery boxu: 220 × 70 mm
  • Obsah sady: 16 polovičných panvičiek (polpanvičiek), 2 prázdne panvičky, 1 akvarelový štetec
  • Obsiahnuté odtiene: čínska biela, citrónová žltá (primárna žltá), kadmiová žltá imitácia, kadmiová červená imitácia, purpurová (primárna červená), alizarínový karmín, kyanová (primárna modrá), ultramarínová modrá, parížska modrá (pruská modrá), ftalocyanínová zelená (viridián), olivová zelená, okrová žltá, anglická červená, umbra prírodná, umbra pálená, Payneova sivá
  • Hmotnosť: 0,304 kg

Využitie a techniky

Set je určený pre študentov, školy, kurzy aj samostatnú akvarelovú maľbu a techniku lavírovania. Farby sa riedia vodou, nanášajú na akvarelový papier a umožňujú techniky lazúrovania, maľby mokrým do mokrého aj mokrým na suché.

Často kladené otázky

Sú farby balené v tubách alebo v panvičkách? Sada obsahuje 16 polovičných panvičiek a 2 prázdne panvičky.

Obsahuje sada aj príslušenstvo na miešanie farieb? Áno, kovový box má 2 integrované výklopné miešacie palety a súčasťou balenia je aj akvarelový štetec.

Sú tieto farby po zaschnutí vodeodolné? Nie, akvarelové farby LUKAS Studio sú po zaschnutí vodou opätovne rozpustné.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné