Späť do obchodu JOVKW80012

Sada akvarelových farieb JOVI Kawaii 22 mm - 12 ks so štetcom

Skladom
€4,69
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada akvarelových farieb JOVI Kawaii obsahuje 12 ks farebných pastiliek s priemerom 22 mm a praktický štetec. Školské akvarelové farby v plastovom puzdre s miešacou plochou vo veku ponúkajú živé, sýte odtiene s dobrou svetlostálosťou a vysokou výdatnosťou. Sú určené predovšetkým pre deti a školákov na maľovanie akvarelom na papier.

Parametre a špecifikácia

  • Značka: JOVI
  • Séria: Kawaii
  • Obsah balenia: 12 ks farieb (pastilky s priemerom 22 mm), 1 ks štetec
  • Balenie: plastové puzdro s miešacou plochou
  • Technika: akvarel / maľovanie vodovými farbami
  • Určenie: deti a školáci (nevhodné pre deti do 3 rokov)
  • Certifikácia: EN 71
  • Krajina pôvodu: Španielsko

Použitie a technika

Pastilky sa ľahko rozpúšťajú a nanášajú navlhčeným štetcom. Riedia sa vodou, vďaka čomu možno vytvárať jemnejšie tóny, a jednotlivé odtiene sa dajú medzi sebou vzájomne miešať priamo na miešacej ploche vo veku puzdra.

Často kladené otázky

Obsahuje sada aj príslušenstvo na maľovanie? Áno, súčasťou balenia je štetec a veko plastového puzdra slúži ako miešacia plocha.

Sú farby bezpečné pre deti? Farby spĺňajú normu EN 71, pričom nie sú odporúčané pre deti do 3 rokov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné