Späť do obchodu RMSAR0763GE

Sada akrylových farieb svietiacich v tme Nassau 4 x 60 ml

Skladom
€6,19€7,00Akcia
€25,79 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada akrylových farieb svietiacich v tme Nassau 4x60 ml je ideálnou voľbou pre všetkých umelcov a kreatívcov, ktorí chcú do svojich diel vniesť svietiace akcenty. Fluorescenčné akrylové farby sa cez deň nabíjajú svetlom a v tme žiaria, čím vytvárajú magický efekt na rôznych povrchoch, ako sú plátno, papier, drevo, plast alebo textil. Táto sada obsahuje štyri žiarivé odtiene v praktických fľaštičkách s objemom 60 ml, vďaka čomu sú farby jednoduché na aplikáciu, miešanie a vrstvenie. Sú ideálne pre umelecké maľby, interiérové dekorácie, festivalové dizajny či kreatívne projekty pre deti aj dospelých. Farby sú vysoko pigmentované, rýchloschnúce a odolné, čo zaručuje dlhú životnosť vašich výtvorov. Experimentujte s akrylovými farbami svietiacimi v tme a nechajte svoje umenie zažiariť!

Parametre produktu:

  • Sada akrylových farieb svietiacich v tme Nassau 4x60 ml
  • 4 fluorescenčné farby s intenzívnym žiarivým efektom
  • Odtiene: ružová, fialová, žltá, zelená
  • Vhodné na papier, plátno, drevo, plast aj textil
  • Nabíjajú sa svetlom a v tme žiaria
  • Vysoká pigmentácia a rýchle schnutie

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)

Posledné Videné