Späť do obchodu LKSK608_50000

Sada akrylových farieb LUKAS Cryl Studio 9 x 100 ml

Skladom

Vybrať variant
€26,50
€29,44 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada akrylových farieb LUKAS Cryl Studio obsahuje 9 túb s objemom 100 ml a predstavuje set pripravený na okamžité tvorenie pre začiatočníkov, školy aj umelecké kurzy. Tieto akrylové farby schnú rýchlo do elegantného saténového lesku, pričom po zaschnutí vytvárajú vodovzdorný, pružný a trvanlivý farebný film bez praskania. Vďaka vysokej svetlostálosti a vzájomnej miešateľnosti sú ideálnou voľbou na maľbu v tenkých aj hrubších vrstvách.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: LUKAS
  • Séria: Cryl Studio
  • Obsah balenia: 9 túb po 100 ml (spolu 900 ml)
  • Varianty: 1 – 2
  • Konzistencia a vlastnosti: vodou riediteľné, pružné, dobré krytie, po zaschnutí vodovzdorné
  • Finálny vzhľad: saténový lesk
  • Svetlostálosť: min. 6–7 na 8-stupňovej stupnici pri štandardných odtieňoch
  • Obsiahnuté odtiene: titánová biela, kadmiová žltá imit., kadmiová červená tmavá, alizarínový karmín, permanentná fialová, ultramarínová modrá, ftalocyanínová zelená, žltý oker, železitá čierna
  • Hmotnosť balenia: 1,32 kg
  • Tradícia značky: od roku 1862

Použitie a technika

Akrylové farby sa aplikujú štetcom, špachtľou alebo hubkou na plátno, drevo, papier, lepenku, kameň či kov. Dajú sa riediť vodou alebo kombinovať s médiami a gélmi radu LUKAS. Pre dlhodobú ochranu pred prachom a UV žiarením sa odporúča hotovú maľbu zafixovať záverečným akrylovým lakom.

Často kladené otázky

Sú farby v sade po zaschnutí vodovzdorné a svetlostále?
Áno, farby LUKAS Cryl Studio sú po zaschnutí trvanlivé a vodovzdorné, pričom dosahujú svetlostálosť minimálne 6–7 na 8-stupňovej stupnici.

Dajú sa jednotlivé odtiene v sade navzájom miešať?
Áno, všetky farby v sade sú plne vzájomne miešateľné a možno ich upravovať akrylovými médiami a gélmi.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


12,60 € Jednotková cena 52,50 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba s metalickým efektom 70 g

Akrylová farba s metalickým efektom 70 g


3,75 € Jednotková cena 53,57 €/kg
Kompozit
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,49 € Jednotková cena 60,38 €/l
Kompozit
(3)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,49 € Jednotková cena 58,28 €/l
Kompozit
(2)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml


7,49 € Jednotková cena 62,42 €/l
Kompozit
(2)

Posledné Videné