Späť do obchodu RTL17820412

Sada akrylových farieb AMSTERDAM Standard Series 12 x 20 ml

(5)
€34,45
€143,54 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Klasická sada Amsterdam nikdy nesklame, pigmentácia je úžasná a farby sú stále živé aj po zaschnutí.

Helena Overená recenzia

Tieto farby používam v ateliéri pravidelne, sú to naozajstní pracanti, ktorí zvládnu akúkoľvek techniku.

Renáta Overená recenzia

Ideálna štartovacia sada pre niekoho, kto s akrylom začína a chce mať istotu kvality.

Alena Overená recenzia

Veľmi ma potešilo, že aj v takomto menšom balení sú farby husté a dobre kryjú, určite odporúčam.

Dana Overená recenzia

Skvelá voľba na tvorbu s deťmi, farby sú zdravotne nezávadné a práca s nimi je radosť.

Hana Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné