Späť do obchodu PNT4136_0

Rub-on pigmentový prášok Chameleon Pentart 0.5 g

(5)

Vybrať variant
€3,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Veľmi pigmentovaná — stačí naozaj málo. Krásny trblietavý efekt.

Ján Overená recenzia

Zvolila som fialovo-modrý odtieň a ten efekt na mojich dekoráciách je úplne kúzelný. Stačí trošička prášku a všetko sa krásne leskne.

Ladislav Overená recenzia

Synovi som tento prášok kúpila na technické práce do školy, veľmi sa mu páči, ako mení farby podľa uhla pohľadu.

Roman Overená recenzia

Priznám sa, že 0,5 gramu je naozaj málo, ale ten pigment je taký silný, že to aj tak vydrží večnosť. Výborná kvalita.

Tibor Overená recenzia

Nádherný kovový lesk.

Samuel Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,66 € Jednotková cena 53,20 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,01 € Jednotková cena 50,10 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL

Posledné Videné