Pumpička pre dávkovač mydla

€0,95
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Táto pumpička na dávkovač mydla je ideálnym doplnkom pre každého, kto si doma vyrába vlastné dávkovače z epoxidovej živice, keramiky alebo iných kreatívnych materiálov. Je vyrobená z kvalitného plastu s chrómovým povrchom, vďaka čomu pôsobí moderne a štýlovo. Pumpička zabezpečuje plynulé dávkovanie tekutín a je vhodná na mydlo, dezinfekčný gél, pleťové mlieko či iné tekutiny podobnej konzistencie. Vďaka univerzálnemu dizajnu sa hodí nielen do kúpeľne alebo kuchyne, ale aj do ateliéru, kde si môžete vlastnoručne vytvoriť dizajnový doplnok. Kompatibilná je s väčšinou bežných hrdiel, a preto sa skvele kombinuje s ručne vyrobenými fľašami či nádobkami z rôznych kreatívnych materiálov. Montáž je jednoduchá a zvládne ju každý domáci tvorca či remeselník. Pumpička je teda praktickým riešením pre každého, kto si chce doplniť svoj vlastný handmade dávkovač o kvalitný a funkčný vrchný diel.

Parametre produktu:

  • Pumpička pre dávkovač na mydlo
  • Materiál: plast s chrómovým povrchom
  • Výška: 9,45 cm
  • Šírka: 5,4 cm (vrátane výpustky)
  • Použitie: na tekuté mydlo, gél, pleťové mlieko, dezinfekciu
  • Kompatibilná s väčšinou štandardných hrdiel

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné