Späť do obchodu MYHTSFPODNOS_obdl

Pružná silikónová forma na odlievanie podnosov a podložiek

Skladom

Vybrať variant
€5,89
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pružná silikónová forma na odlievanie slúži na tvorbu vlastných dekoratívnych podnosov, misiek na drobnosti, podložiek pod sviečky a nápoje. Je určená pre všetkých tvorcov pracujúcich s epoxidovou živicou, kompozitom Jesmonite, sadrou či betónom. Vďaka hladkému vnútornému povrchu zabezpečuje čisté odliatky s lesklým vzhľadom a umožňuje veľmi jednoduché vybratie vytvrdnutého výrobku.

Parametre produktu:

  • Typ produktu: forma na odlievanie
  • Materiál: pružný, opakovane použiteľný silikón
  • Farba: biela / transparentná
  • Balenie: 1 ks (podľa zvoleného variantu tvaru)
  • Dostupné tvary a rozmery: obdĺžnikový podnos (13 × 9 cm), štvorcový podnos (10,5 × 10,5 cm), šesťhranný podnos (12 × 10,5 cm), oválna podložka (10,5 × 7 cm), okrúhla podložka (⌀ 8,5 cm), okrúhla podložka (⌀ 7 cm)
  • Kompatibilita: epoxidová odlievacia živica, UV živica, Jesmonite, akrylové kompozity, sadrová malta, cement, betón

Použitie a techniky

Forma sa predáva samostatne po jednom kuse a je ideálna na odlievanie domáceho dekoru pomocou rôznych odlievacích zmesí vrátane živice, akrylových kompozitov a minerálnych hmôt.

Často kladené otázky

S akými materiálmi môžem túto formu používať? Forma je plne kompatibilná s epoxidovou aj UV živicou, kompozitmi typu Jesmonite, sadrou, cementom a betónom.

Predáva sa forma ako celá sada tvarov? Nie, každá forma sa predáva samostatne ako jeden kus podľa zvoleného tvarového variantu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné