Späť do obchodu HLBHOG741

Profesionálne gvašové farby Holbein Artists - základná sada 5 x 15 ml

(5)
€14,50€30,93Akcia
€193,33 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 5 hodnotení

Tento set akrylovej gvaše od Holbein zbožňujem. Nádherná sýta a krémová farba, krásne tečie.

Katarína Overená recenzia

Táto mini sada je perfektná pre tých, čo chcú vyskúšať akrylovú gvaš, ale nevedia, či im bude vyhovovať.

Monika Overená recenzia

Kúpila som to, lebo som chcela vyskúšať gvaš prvýkrát. Stačí naozaj málo, sú super pigmentované.

Petra Overená recenzia

Odporúčam túto sadu ľuďom, čo chcú spoznať médium akrylovej gvaše bez veľkej investície.

Samuel Overená recenzia

Skvelý výber farieb na zoznámenie sa s médiom. Na maľovanie v kaviarňach je to ideálne.

Lucia Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné