Späť do obchodu HLBHOG7_02

Profesionálne gvašové farby Holbein Artists

(5)

Vybrať variant
€18,52€39,67Akcia
€308,67 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 5 hodnotení

Chcel som vyskúšať techniku Albrechta Dürera — kombinovanie transparentných akvarelových lavírok s nepriesvitnými gvašovými akcentmi.

Andrej Overená recenzia

Kúpila som ich ako svoju prvú sadu umeleckých farieb a okamžite som pocítila rozdiel oproti študentským.

Filip Overená recenzia

Krásne malé farby a super, že majú aj malú 5 ml primárnu sadu na vyskúšanie.

Daniel Overená recenzia

Krásna krémová gvaš, dobre sa miešajú. Z farieb sa dá namiešať široký rozsah odtieňov vrátane tmavých.

Róbert Overená recenzia

Vysoko pigmentované, nádherné farby s maslovým pocitom. Dobre zostavená sada farieb.

Štefan Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné