Späť do obchodu HLBHOWy_230

Profesionálne akvarelové farby Holbein Artists 15 ml | žlté odtiene

(5)

Vybrať variant
€3,06€6,56Akcia
€204,00 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Konečne som investovala do poriadnych farieb a tieto žlté odtiene od Holbeinu sú čistá radosť, miešajú sa jedna báseň.

Denisa Overená recenzia

Táto žltá je neskutočne sýta a pigmentovaná, stačí kvapka a celý papier žiari.

Alexandra Overená recenzia

Ako profesionál som vyskúšal už kadečo, ale táto kvalita farieb ma naozaj dostala, hlavne tá svetlostálosť.

Romana Overená recenzia

Kúpila som si túto žltú na skúšku a musím povedať, že krajšie akvarely som v ruke ešte nedržala.

Diana Overená recenzia

Dobre sa s nimi pracuje, sú veľmi jemné a na papieri pôsobia úplne profesionálne.

Patrícia Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  5,77 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 23,08 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,11 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 41,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné