Späť do obchodu HLBHOWsg_390

Profesionálne akvarelové farby Holbein Artists 15 ml | zlaté a strieborné

(5)

Vybrať variant
€4,67€9,89Akcia
€311,33 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Strieborná farba je jemná, decentná a má krásny lesk. Skvelý doplnok do každej sady.

Gabriela Overená recenzia

Zlatý odtieň ma prekvapil svojou sýtosťou, stačí málo a vynikne.

Tatiana Overená recenzia

Pre sviatočné pohľadnice je zlatá nevyhnutnosťou. Leskne sa pod rôznymi uhlami presne tak, ako som chcela.

Radka Overená recenzia

Veľmi pekné kovové odlesky. Použil som na detaily na portréte a efekt je veľmi elegantný.

Darina Overená recenzia

Som dôchodkyňa, maľujem pre radosť a tieto trblietavé farby mi robia veľkú chuť do tvorby.

Michaela Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  5,77 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 23,08 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,11 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 41,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné