Späť do obchodu HLBHOAUr_028

Profesionálne akrylové farby Heavy Body - Holbein | červené odtiene

(5)

Vybrať variant
€2,02€4,37Akcia
€101,00 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Táto červená je taká sýta, že až oči prechádzajú, na moje kvety ako stvorená.

Erik Overená recenzia

Kúpila som si túto tubu a pigmentácia je fakt top, sýta a výrazná farba.

Jakub Overená recenzia

Som profesionálna maliarka a s touto červenou sa pracuje jedna radosť, v mixe s ostatnými farbami funguje perfektne.

Adam Overená recenzia

Skvelá konzistencia, ktorá dodáva mojim dielam potrebný šmrnc.

Ondrej Overená recenzia

Objednal som si túto konkrétnu tubu a prišla v poriadku, farba je presne taká, akú som potreboval na tiene.

Dávid Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné