Späť do obchodu HLBHOAUp_107

Profesionálne akrylové farby Heavy Body - Holbein | fialové odtiene

(5)

Vybrať variant
€2,01€4,37Akcia
€100,50 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Tento tmavofialový odtieň je absolútne podmanivý a pigmentovaný tak, že stačí len malé množstvo.

Igor Overená recenzia

Kúpila som si fialovú na portréty a musím povedať, že sa s ňou pracuje veľmi príjemne.

Milan Overená recenzia

Kvalita týchto farieb je nepopierateľná, fialová farba je na plátne živá a sýta aj po úplnom zaschnutí.

Rastislav Overená recenzia

Som začiatočníčka a táto fialová sa mi mieša s ostatnými farbami úplne bez problémov.

Dušan Overená recenzia

Krásny odtieň, presne taký som potrebovala na tieňovanie kvetín.

Boris Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)

Posledné Videné