Späť do obchodu PRIP3750ML200

Univerzálny štetec PRINCETON Select Liner mini veľkosť 20/0

€5,09
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Univerzálny umelecký štetec PRINCETON zo série Select v type Liner mini a veľkosti 20/0 je osadený kvalitným syntetickým vlasom, ktorý vyniká presným ťahom, pružnosťou a dlhou životnosťou. Vďaka krátkej modrej drevenej rúčke poskytuje maximálnu kontrolu pri detailnej práci zblízka a je ideálny pre školskú aj hobby maľbu. Je plne prispôsobený na prácu s olejovými, akrylovými aj akvarelovými farbami.

Kľúčové parametre

  • Značka: PRINCETON
  • Rad: Select
  • Typ štetca: Liner mini
  • Veľkosť: 20/0
  • Materiál vlasu: Syntetické vlákno
  • Rúčka: Krátka, modrá drevená rúčka so striebristou objímkou
  • Rozmery: 9 × 9 × 160 mm
  • Hmotnosť: 0,006 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Použitie a techniky

Štetec je vhodný na lazúrovanie, krytie plôch aj precízne detaily pri maľbe olejom, akrylom alebo akvarelom v školských i hobby projektoch.

Často kladené otázky

S akými farbami je možné štetec používať?
Štetec je univerzálny a znesie olejové, akrylové aj akvarelové farby.

Ako sa o štetec správne starať po maľovaní?
Po použití ho opláchnite vodou (pri olejových farbách najprv riedidlom), zľahka vytvarujte hrot a sušte naležato.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné