Späť do obchodu GHI100208

Primer v spreji Ghiant Gesso H2O 400 ml - čierny

Skladom
€10,29€11,19Akcia
€25,73 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Ghiant Gesso H2O Black v spreji 400 ml je vodou riediteľný čierny podkladový náter pre umelcov, ktorí preferujú efektivitu, ekológiu a kvalitu v jednom. Tento moderný gesso základ je ideálny pre prípravu povrchov na prácu s akrylovými, olejovými a alkydovými farbami. Vďaka špeciálnemu zloženiu obsahuje až o 90 % menej rozpúšťadiel ako bežné základné nátery, čím výrazne znižuje zápach a ekologickú stopu. Sprejová forma zaručuje rýchlu a rovnomernú aplikáciu bez nutnosti použitia štetca – stačí pretrepať, nastriekať zo vzdialenosti 20–30 cm a nechať zaschnúť medzi vrstvami približne 2 hodiny. Po finálnej vrstve je odporúčaný čas schnutia 24 hodín. Výsledný matný čierny povrch výborne priľne k rôznym typom materiálov ako plátno, drevo, papier či MDF. Výrobok je bez kyselín a je bezpečný aj pre dlhodobé použitie v interiéri. Ideálny pre výtvarníkov, ktorí chcú spoľahlivý základ s dôrazom na komfort, presnosť a životné prostredie.

Parametre produktu:

  • Primer v spreji Ghiant Gesso H2O
  • Objem: 400 ml
  • Farba: čierna matná
  • Zloženie: vodou riediteľný základ, bez kyselín
  • Použitie: pre olejové, akrylové a alkydové farby
  • Vlastnosti: 90 % menej rozpúšťadiel, bez zápachu, rýchloschnúci
  • Aplikácia: 20–30 cm vzdialenosť, vrstviť tenko, schnutie medzi vrstvami 2 h, úplné vytvrdnutie 24 h

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,49 € Jednotková cena 49,80 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,01 € Jednotková cena 50,10 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL

Posledné Videné