Späť do obchodu PNTfin-apl_26506

Prázdna kontúra s aplikátorom PENTART

Skladom

Vybrať variant
€4,10
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Tekutá glazúra Pentart lesklá

Tekutá glazúra Pentart lesklá


7,49 € Jednotková cena 74,90 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Kontúrovacia farba PENTART - 20 ml

Kontúrovacia farba PENTART - 20 ml


3,99 € Jednotková cena 199,50 €/l
Pentart
(4)
Záverečný lak lesklý PENTART

Záverečný lak lesklý PENTART


3,49 € Jednotková cena 34,90 €/l
Pentart
Trblietavý prášok Kompozit 60 g

Trblietavý prášok Kompozit 60 g


4,30 € Jednotková cena 71,67 €/kg
Kompozit
(2)
Tekutý kov na báze živice 50 ml - KREUL

Tekutý kov na báze živice 50 ml - KREUL


7,79 € Jednotková cena 155,80 €/l
KREUL

Posledné Videné