Pozlátená retiazka 2 mm x 2 m

€2,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Dodajte svojim ručne vyrábaným šperkom profesionálny vzhľad s touto pozlátenou retiazkou na výrobu šperkov, ktorá je vyrobená z kvalitného pozláteného kovu. Tento elegantný šperkársky komponent je ideálny na tvorbu náhrdelníkov, náramkov, členkových retiazok, príveskov či dekoratívnych doplnkov. Vďaka jemnej šírke 2 mm pôsobí retiazka subtílne, ale zároveň pevne drží tvar. Dĺžka 2 metre poskytuje dostatočný priestor na viacero projektov. Kov je odolný a má lesklý zlatý finiš, ktorý šperkom dodá luxusný a elegantný vzhľad. V kombinácii s perličkami, korálkami alebo príveskami vytvoríte originálne kúsky presne podľa svojho štýlu. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých tvorcov, ktorí sa venujú výrobe handmade bižutérie alebo personalizovaných darčekov.

Parametre produktu:

  • Pozlátená retiazka na výrobu šperkov
  • Balenie: 2 m / 1 ks
  • Šírka: 2 mm
  • Farba: pozlátená
  • Materiál: kov (meď, pozlátená)
  • Použitie: výroba náramkov, náhrdelníkov, členkových retiazok a príveskov
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné