Späť do obchodu UNIP286690000

Posca popisovač PC-5M, 1,8 – 2,5 mm, smaragdová (31)

€3,29
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Posca popisovač PC-5M v smaragdovom odtieni (31) je všestranný umelecký nástroj so strednou hrúbkou stopy od 1,8 do 2,5 mm. Predstavuje ideálnu voľbu pre kreatívcov, umelcov a remeselníkov, ktorí hľadajú spoľahlivý popisovač na precízne línie aj vyfarbovanie plôch.

Parametre produktu

  • Značka: Posca
  • Model: PC-5M
  • Odtieň: smaragdová (31)
  • Šírka stopy: 1,8 - 2,5 mm
  • Hmotnosť: 0,021 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Akú hrubú stopu zanecháva hrot popisovača PC-5M? Popisovač Posca PC-5M vytvára stopu so šírkou v rozmedzí 1,8 až 2,5 mm.

Aký odtieň má tento konkrétny popisovač? Ide o smaragdovú farbu označenú číslom 31.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné