Späť do obchodu SCH50702027

Podkladové médium pre akvarel jemný AQUA-Grund Schmincke 250ml

Skladom
(5)
€20,90
€83,60 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Konečne mi akvarel na plátne drží tak, ako má, tento podklad je hotový zázrak.

Martin Overená recenzia

Ako študentka výtvarnej som hľadala niečo, vďaka čomu by som mohla maľovať akvarelom aj na iné povrchy než papier. Schmincke ma nesklamalo, nanáša sa to jedna báseň.

Peter Overená recenzia

Vynikajúca vec pre každého, kto sa nebojí experimentovať. Farby po nanesení pekne držia a nevpíjajú sa kam nemajú.

Tomáš Overená recenzia

Za mňa veľká spokojnosť, s týmto médiom sa mi pracuje omnoho lepšie ako s predraženými napodobeninami. Dávam päť hviezdičiek.

Michal Overená recenzia

Skvelá voľba, ak chcete zjednotiť povrch pred maľbou.

Jozef Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné