Späť do obchodu PNT4788

Dvojzložkový krakelovací lak s jemnými líniami Pentart Fineline - 230 ml

Skladom
€15,29€16,06Akcia
€66,48 / l
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Dvojzložkový krakelovací lak Pentart Fineline crackle varnish je špeciálny dekoračný systém určený na vytváranie jemných línií a starožitných efektov. Sada pozostáva z dvoch zložiek s celkovým objemom 230 ml a predstavuje ideálny nástroj pre umelcov aj tvorcov, ktorí chcú svojim dielam dodať popraskaný antický vzhľad.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Typ produktu: Dvojzložkový krakelovací lak (Fineline crackle varnish)
  • Kategória: Antické efekty / Krakelovacie systémy
  • Objem balenia: 230 ml (sada)
  • Hmotnosť: 0,276 kg
  • Balenie: 1 ks (sada dvoch zložiek)

Použitie

Tento krakelovací systém je vhodný pre výtvarné a dekoračné techniky zamerané na dosiahnutie efektu jemných prasklín a starožitného povrchu.

Často kladené otázky

Koľko zložiek obsahuje táto súprava? Sada obsahuje 2 zložky určené na vytvorenie jemného krakelovacieho efektu.

Aký je celkový objem balenia? Balenie obsahuje celkovo 230 ml krakelovacieho laku.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné