Späť do obchodu PBO757451

Pebeo sada farieb na keramiku Ceramic 12 x 20 ml

€27,50
€114,58 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pebeo sada farieb na keramiku 12 × 20 ml prináša výber sýtych, krycích odtieňov z radu Pebeo Ceramic s výrazným lakovým leskom. Tieto farby na alkydovej báze nevyžadujú vypálenie v rúre – schnú prirodzene oxidáciou na vzduchu, pričom na dotyk sú suché za 3 hodiny a k úplnému vytvrdnutiu dochádza po 48 hodinách.

Farby sú vzájomne miešateľné a okrem keramiky či terakoty výborne priľnú aj na drevo, kov a maliarske plátno. Zdobené predmety slúžia výhradne na dekoratívne účely a nie sú určené na kontakt s potravinami.

  • Obsah balenia: 12 × 20 ml farieb Pebeo Ceramic
  • Báza: alkydová s lakovým leskom
  • Schnutie: na vzduchu bez vypaľovania (suché na dotyk za 3 hodiny, úplné vytvrdnutie po 48 hodinách)
  • Použitie: terakota, keramika, drevo, kov, plátno
  • Riedenie a čistenie: riedenie bezzápachovým white spiritom (minerálnym liehom bez zápachu), čistenie štetcov pomocou white spiritu a následne mydlovej vody
  • Určenie: len na dekoratívne účely (nevhodné na styk s potravinami)
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit


7,25 € Jednotková cena 24,17 €/l
Kompozit
(2)
Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml

Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml


7,29 € Jednotková cena 24,30 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


5,99 € Jednotková cena 11,98 €/l
Kompozit
(2)
Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


13,59 € Jednotková cena 27,18 €/l
Kompozit
(2)
Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit

Posledné Videné