Späť do obchodu PBO141540

Pebeo papier na linoryt v bloku A4 – 30 listov

€15,29
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pebeo papier na linoryt je savý grafický papier určený na blokovú tlač a vytváranie čistých odtlačkov z linoleových, gumových aj drevených dosiek. Vďaka hladkému a savému povrchu rovnomerne absorbuje tlačovú farbu, čo spoľahlivo zabraňuje rozmazaniu obrysov a umožňuje presné vykreslenie aj tých najjemnejších detailov.

Jednotlivé listy formátu A4 sa z bloku jednoducho oddeľujú a sú prispôsobené na ručný aj mechanický tlak. Papier je plne kompatibilný s vodnými tlačovými farbami Pebeo Lino aj inými médiami na vodnej báze, vďaka čomu sa hodí do školského, kurzového aj ateliérového prostredia.

  • Typ produktu: savý papier na linoryt a blokovú tlač
  • Formát a počet: blok formátu A4 s 30 jednoducho odtrhnuteľnými listami
  • Vlastnosti povrchu: hladký a savý povrch zaisťujúci rovnomerný príjem farby bez rozmazania detailov
  • Kompatibilita: linoleové, gumové a drevené matrice; vodné tlačové farby vrátane Pebeo Lino
  • Spôsob tlače: vhodný na ručný aj mechanický odtlačok
  • Pôvod: vyrobené v Nemecku
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné