Pebeo Marbling zahusťovacie médium 35 g

Skladom
€5,49
€156,86 / kg
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Zahusťovacie médium Pebeo Marbling Thickening Liquid vo forme prášku slúži na prípravu nosného kúpeľa pre tradičnú techniku mramorovania (Ebru). Po rozmiešaní v studenej vode v odporúčanom pomere a následnej hydratácii vzniká viskózny gél, na ktorého hladine mramorovacie farby plávajú a rozlievajú sa bez toho, aby sa zmiešali s vodou. Hustota pripraveného gélu priamo ovplyvňuje pohyblivosť farieb aj výslednú kvalitu prenosu vytvoreného vzoru.

Médium je navrhnuté na použitie s farbami Pebeo Marbling. Pripravený kúpeľ možno po každom odtlačku prefiltrovať, doplniť a znova použiť. Zloženie neobsahuje toxické prísady, vďaka čomu je bezpečné pre školské triedy aj umelecké dielne.

  • Typ produktu: práškový koncentrát na nosný kúpeľ pre techniku mramorovania (Ebru)
  • Príprava: miešanie za studena s vodou v odporúčanom pomere
  • Kompatibilita: určené pre farby Pebeo Marbling
  • Vlastnosti: regulovateľná hustota gélu ovplyvňujúca rozlievanie farieb
  • Použitie: opakovane použiteľný kúpeľ po prefiltrovaní a doplnení
  • Bezpečnosť: bez toxických prísad, vhodné do dielne aj školy
  • Hmotnosť balenia: 35 g
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné