Späť do obchodu PBO766223

Pebeo Gédéo knôty na sviečky s kovovou podložkou 8 cm - 25 ks

Skladom
€6,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Bavlnené knôty Pebeo Gédéo s predmontovanou kovovou kotevnou podložkou sú praktickým pomocníkom pri domácej výrobe sviečok. Kovová kotva udržiava knôt vzpriamený na dne nádoby alebo formy počas liatia vosku, vďaka čomu odpadá nutnosť jeho fixácie ihlou či tyčinkou. Použitá bavlna zaisťuje čisté a rovnomerné horenie.

Knôty s dĺžkou 8 cm sú vhodné pre sviečky do výšky približne 6–7 cm a bez problémov fungujú so všetkými bežnými voskami. Pred naliatím vosku stačí kotvu prilepiť na dno formy, knôt natiahnuť vertikálne a pridržať drevenou tyčinkou alebo špajdľou. Značka PEBEO prináša francúzsku kvalitu vo svete umeleckých a kreatívnych potrieb už od roku 1919.

  • Materiál: bavlna s kovovou kotevnou podložkou
  • Dĺžka knôta: 8 cm (vhodné pre sviečky do výšky cca 6–7 cm)
  • Balenie: 25 kusov
  • Kompatibilita: parafín, sójový aj včelí vosk
  • Vlastnosti: čisté a rovnomerné horenie, stabilná poloha pri liatí
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné