Späť do obchodu PBO417441

Pebeo Colorex sada náhradných hrotov do fixiek 1 mm – 3 ks

Skladom
€2,75
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pebeo Colorex náhradné hroty predstavujú praktické riešenie, keď sa pôvodný hrot pri intenzívnom používaní alebo práci na hrubom papieri opotrebuje. Výmena hrotu plne obnoví pôvodný charakter stopy a výrazne predĺži životnosť vášho markera.

Hrot vymeníte veľmi jednoducho pomocou priloženého nástroja – starý hrot stačí vytiahnuť a nový zasadiť do otvoru. Flexibilný štetcový hrot s hrúbkou 1 mm umožňuje vytvárať tenké línie aj súvislé plochy podľa vyvíjaného tlaku ruky.

  • Typ hrotu: flexibilný štetcový hrot 1 mm
  • Kompatibilita: výhradne s fixkami Colorex (plniteľnými aj predplnenými)
  • Obsah balenia: 3 ks náhradných hrotov a nástroj na výmenu
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné