Späť do obchodu PBO0048191_906134

Pebeo Artist akrylová farba 37 ml

Skladom

Vybrať variant
€4,59
€124,05 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pebeo Artist Acrylics je mimoriadne jemná (extra fine) akrylová farba v profesionálnej kvalite, určená pre náročných umelcov. Vďaka modernej technológii akrylovej živice ponúka výnimočnú homogenitu, stálu textúru, viskozitu aj dobu schnutia naprieč celou paletou žiarivých odtieňov. Jej vysokoviskózna konzistencia spoľahlivo drží stopy po štetci aj špachtli a po zaschnutí vytvára trvácny, pružný a vodeodolný film.

Kľúčové parametre

  • Značka: PEBEO (francúzska značka založená v roku 1919)
  • Objem: 37 ml
  • Kvalita: Mimoriadne jemná (extra fine), profesionálna kvalita
  • Povrch: Lesklo-saténový
  • Série pigmentov: Série 1–4 podľa nákladnosti pigmentov
  • Vlastnosti filmu: Trvácny, pružný, odolný voči vode

Použitie a techniky

Farba je ideálna na prácu v reliéfe, impasto techniky a maľbu štetcom či špachtľou. Je vzájomne miešateľná a riediteľná vodou, pričom perfektne priľne na plátno, papier, drevo, kov a zmiešané médiá.

Často kladené otázky

Udrží farba štruktúru špachtle alebo štetca? Áno, vďaka vysokoviskóznej paste si zachováva ťahy štetca aj špachtle pre prácu v reliéfe a impaste.

Na aké povrchy je možné farbu aplikovať? Farba je vhodná na plátno, papier, drevo, kov a zmiešané médiá.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné