Späť do obchodu RMSCR1121-GE-P

Pastelové korálky na dotvorenie 8 x 15 g

€2,50
€20,83 / kg
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Plastové korálky rozličných farieb sú skvelou pomôckou pri vytváraní náramkov, náhrdelníkov či iných šperkových dekorácií. Vytvoriť si z nich môžete aj ozdoby do interiéru či iné handmade dekorácie. Plastové farebné korálky sú ideálnym komponentom pre všetkých tvorilcov. V balení sa nachádza množstvo korálikov v ôsmich rôznych farbách. Každá z korálok má vyvrtanú dierku pre navliekanie. Korálky môžete navliekať na kábliky či farebné šnúrky. Výborne sa hodia na výrobu šperkov, ale zídu sa aj pri iných craftových technikách. Korálky sú uložené v praktickom, okrúhlom plastovom boxe, kde sa jednotlivé priečinky otvárajú na klip.

Parametre produktu:

  • pastelové korálky
  • vhodné na navliekanie, zdobenie, dekorovanie
  • v balení 8 odtieňov
  • priemer korálky 0.3 - 0.4 mm
  • uložené v praktickom boxe
  • 8 x 15 g

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
Floristický drôt na aranžovanie priemer 1 mm - 1 ks

Floristický drôt na aranžovanie priemer 1 mm - 1 ks


0,10 €
My Home
Farba na textil Pentart 50 ml

Farba na textil Pentart 50 ml


3,87 € Jednotková cena 77,40 €/l
Pentart
Dekoračný filc 30 x 20 cm rôzne farby / 1ks

Dekoračný filc 30 x 20 cm rôzne farby / 1ks


0,65 €
DP Craft
Modelovacia hlina Pebeo Gedeo 1.5 kg

Modelovacia hlina Pebeo Gedeo 1.5 kg


Cena po zľave  9,19 € Normálna cena  10,29 € Jednotková cena 6,13 €/kg
PEBEO
(5)

Posledné Videné