Späť do obchodu MYHTpaptyc_01

Papierové roztieradlo na tieňovanie 13,2 – 15,5 cm


Vybrať variant
€0,69
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Papierové roztieradlo je praktická pomôcka z pevne zvinutého a lisovaného bieleho papiera, určená na jemné rozmazávanie, tieňovanie a vytváranie plynulých prechodov v kresbe. Je vybavené obojstrannými hrotmi, vďaka čomu sa hodí na presné detaily aj na tieňovanie väčších plôch. Tento nenahraditeľný nástroj ocenia študenti umenia, ilustrátori, hobby tvorcovia aj výtvarné kurzy.

Parametre produktu:

  • Typ produktu: papierové roztieradlo (tortillon)
  • Materiál: lisovaný biely papier
  • Farba: biela
  • Veľkosti: od č. 1 (13,2 cm, najtenšie) po č. 6 (15,5 cm, najhrubšie)
  • Hroty: obojstranné zašpicatené
  • Balenie: 1 kus (podľa zvoleného variantu)

Použitie a starostlivosť:

Roztieradlo je vhodné na prácu s grafitovými ceruzkami, uhlíkom, suchým pastelom a kriedou. Znečistený hrot môžete jednoducho očistiť alebo znova zaostriť pomocou brúsneho bloku či rezacieho noža.

Často kladené otázky:

S akými médiami sa dá roztieradlo používať? Roztieradlo je vhodné na grafit, prírodný aj umelý uhlík, suché pastely a kriedy.

Ako môžem roztieradlo vyčistiť alebo zaostriť? Hrot jednoducho očistíte a znovu naostríte pomocou brúsneho papiera alebo rezbárskeho nožíka.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné